{{setDate}}

САНКЦІЇ ПРОТИ РФ ПРОДОВЖЕНО

  Вчора вранці на офіційному сайті Ради Європейського Союзу зявився документ щодо продовження терміном на один рік санкцій проти РФ за незаконну анексію Криму та Севастополя. Ось про що в ньому йдеться.

   19 червня 2017 р. Рада ЄС розширила обмежувальні заходи, у відповідь на незаконну анексію Кримського півострова та м. Севастопіль Російською Федерацією, до 23 червня 2018 р.

      Такі заходи поширюються на резидентів ЄС та компаній, що базуються на території Європейського Союзу. Зокрема, санкції включають заборону на:


    • імпорт продукції з Криму чи Севастополя до ЄС;

    • інвестування Криму чи Севастополя — це означає, що ні європейські компанії, ні ті, що знаходяться на території ЄС, не можуть купувати нерухоме майно або господарюючі субєкти в Криму, фінансувати кримські компанії або надавати суміжні послуги;

    • туристичні сервіси до Криму чи Севастополя, зокрема, європейські круїзні судна не мають права заходити в порти Кримського півострова, окрім випадків виникнення надзвичайних ситуацій;

    • експорт товарів та технологій кримським компаніям або їх використання на території Криму у транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах, а також повязаних із розвідкою та видобуванням нафти, газу та мінеральних ресурсів. Надання технічної підтримки, посередництво, забезпечення конструкторських та інженерних послуг, повязаних із інфраструктурою у цих секторах, теж забороняються.


  Відповідно до заяви Верховного представника із закордонних справ і політики безпеки від імені ЄС, зробленої 17 березня 2017 р., ЄС продовжує засуджувати незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією та продовжує дотримуватися так званої «політики невизнання».

  Крім того, минулого тижня Сенат США схвалив законопроект щодо посилення санкцій проти РФ у відповідь на втручання Москви у вибори в США у 2016 році, агресію Росії в Україні та Сирії. Вказаний документ також дозволить Конгресу США піддати перевірці будь-яке рішення Білого дому стосовно припинення або скасування заходів санкцій. Крім цього, він встановлює нові санкції проти тих, хто здійснював кібератаки від імені російського уряду, забезпечував зброєю сирійського президента Башара Асада. 
 
шаблоны для dle 11.2
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Личный кабинет
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам